• Pierwsze dziecko do 12 lat świadczenia hotelowe gratis
  • All Inclusive dziecko gratis
  • Internet WiFi i stanowiska internetowe
  • Sport
  • Dla rodzin
  • All Inclusive

Roselands***

  • Terminy i ceny
  • Opis hotelu
  • Mapka

Położenie

Hotel Roseland's położony północnym wybrzeżu wyspy, w miejscowości Marmari, ok. 13 km od miasta Kos, ok. 9 km od lotniska. Przystanek autobusowy znajduje się ok. 80 m od hotelu. Ok. 650 m od hotelu, szeroka, piaszczysta plaża.

Hotel

Kompleks składający się z 2 budynków głównych oraz 3 bungalowów. Na terenie hotelu znajduje się lobby z recepcją, kącik telewizyjny, restauracja, 2 bary, w tym bar przy basenie. Odpłatnie: sejf w recepcji, kawiarenka internetowa.

Pokoje

Hotel dysponuje 107 pokojami dwuosobowymi z możliwościa jednej dostawki, pokoje wyposażone są w łazienkę z toaletą, balkon lub taras. Wszystkie pokoje wyposażone są w telefon, telewizję satelitarną, lodówkę, suszarkę do włosów, klimatyzację.

Wyżywienie

Formuła All Inclusive.

Sport i rekreacja

Basen, ping-pong, sporty wodne na plaży.

Dla dzieci

Brodzik, plac zabaw.

Wskazówki

Dobry wybór dla osób, które chcą wypocząć w spokojnej atmosferze niedaleko pięknej piaszczystej plaży. Płaski teren znakomity do organizowania wycieczek rowerowych. Możliwość wstawienia w pokoju łóżeczka dla małych dzieci (0-2 lat), w restauracji krzesełka dla małych dzieci. Hotel polecamy również ze względu na wyjątkowo przyjazna obsługę.

Transfer z/na lotnisko: ok. 30 min.

Dodatkowo płatne

Obligatoryjny lokalny podatek turystyczny płatny w recepcji przy zakwaterowaniu w wysokości 1,5 EUR/ pokój/ dobę, sejf, ping-pong, kącik internetowy, Wi-Fi (ok. 3 EUR/godz.), klimatyzacja (ok. 5 EUR/dzień), leżaki i parasole na plaży, (ok. 7 EUR/2 leżaki+parasol/dzień).

Program All Inclusive

Śniadania (07:30-10:00), obiady (13:00-14:30), kolacje (19:00-21:00). W godzinach 11:00-13:00 oraz 15:00-18:30 dostępne są przekąski. W godzinach 10:30-23:00 w wybranych barach dostępne są lokalne alkohole oraz napoje bezalkoholowe. Markowe i importowane napoje alkoholowe oraz wszystkie zamówienia składane po godzinie 23:00 są dodatkowo płatne. Obowiązkowe obrączki. Program All Inclusive zaczyna się o godz. 12:00 w dniu, który wpisany jest w voucher i kończy o godz. 12:00 w dniu, który wpisany jest w voucher.
Zobacz nasz film z hotelu Roselands
Zobacz hotel Roselands na Google Maps