Na miejscu

Santorini

_______________________________________________________________________________________

Zachód słońca w Oia

Odkryjemy piękno tradycyjnych wiosek, odwiedzimy pochodzący z XII w. kościółek i miejscowość Mesa Gonia, całkowicie zniszczoną przez trzęsienie ziemii w 1956 roku (i od tamtej pory nazywanej "miastem duchów"), oraz Pyrgos, słynącą z licznych kapliczek i kościołów. Dotrzemy do Oia, gdzie będziemy mieli okazję podziwiać zachód słońca, uważany za jeden z najpiękniejszych na świecie.
Cena ok. 30 EUR

Santorini - zachód słońca w Oia    Santorini - zachód słońca w Oia    Santorini - zachód słońca w Oia    Santorini - zachód słońca w Oia _______________________________________________________________________________________

Rejs po kalderze

Odwiedzimy Nea Kameni, wyspę znaną z dymiących kraterów wulkanicznych. Na Palea Kameni będzie możliwość kąpieli w błotnych gorących źródłach Thirasia to prawdziwy raj dla pragnących zobaczyć jak wyglądały Cyklady nieskażone masową turystyką. W drodze powrotnej zachwyci nas widok na Oia, Imerovigli i Fira.
Cena ok. 37 EUR

Santorini - Rejs po kalderze    Santorini - Rejs po kalderze    Santorini - Rejs po kalderze    Santorini - Rejs po kalderze _______________________________________________________________________________________ Ceny wycieczek fakultatywnych są zróżnicowane w zależności od położenia hotelu, z którego zaczyna się wycieczka.