Na lotnisku

Na lotnisku

Na dzień przed rozpoczęciem podróży należy zalogować się do Strefy Klienta (szczegółowe informacje znajdują się na Umowie Zgłoszeniu) i wydrukować:
-bilety lotnicze
-voucher hotelowy
-dokument ubezpieczenia (potwierdzenie polisy)

Należy sprawdzić poprawność danych na wydrukowanych dokumentach. Uczestnicy zobowiązani są stawić się na lotnisko na 2 godziny przed planowanym odlotem na hali odlotów. Należy mieć przy sobie ważny dowód osobisty lub paszport. Jeśli w wyjeździe uczestniczy dziecko do lat 2 to również obowiązuje je posiadanie własnego dokumentu tożsamości - dowodu osobistego lub paszportu.

Na hali odlotów należy udać się do check-in'u (odprawy biletowo – bagażowej), gdzie na podstawie dokumentu tożsamości (dowód osobisty lub paszport) otrzymają Państwo:
-kartę pokładową
-potwierdzenie nadania bagażu dedykowanego (głównego).
Pomocy w kwestii numeru stanowiska check-in'u prosimy zasięgnąć przy stanowisku informacji lotniskowej.

Należy pamiętać że odprawa check-in rozpoczyna sie na 120 minut przed planowaną godzina odlotu a kończy się na 45 minut przed planowana godzina odlotu. Pasażerowie, którzy stawią się na lotnisku po zamknięciu bramek check-in nie zostaną wpuszczeni na pokład samolotu.

Po odprawie blietowo-bagażowej w staowisku check-in należy udać się do kontroli bezpieczeństwa, gdzie zostanie prześwietlony Państwa bagaż podręczny.

Na około 30 minut przed godziną wylotu zostanie otwarty Gate przez który pasażerowie samolotu na podstawie kart pokładowych i dokumentów tożsamości przejdą do rękawa, do którego zostanie podstawiony samolot, bądź dostaną się na płytę lotniska gdzie będzie czekał na nich autobus transportujący pasażerów na płytę lotniska w miejsce, w którym będzie podstawiony samolot.

W bieżącym sezonie latamy do Grecji z:
______________________________________________________________________________________

Lotnisko w Warszawie (Okęcie).
Lotnisko Chopina

Wszystkie najbardziej aktualne informacje dotyczące funkcjonowania portu lotniczego Okęcie i warunków korzystania dostępne są na stronie lotniska: http://www.lotnisko-chopina.pl/pl/pasazer/
______________________________________________________________________________________

Lotnisko w Katowicach (Pyrzowice). Lotnisko Pyrzowice

Wszystkie najbardziej aktualne informacje dotyczące funkcjonowania portu lotniczego Katowice Pyrzowice i warunków korzystania dostępne są na stronie lotniska: http://www.katowice-airport.com/pl/dla-podroznych/
______________________________________________________________________________________

Lotnisko w Gdańsku (Rębiechowo). Lotnisko Gdańsk

Wszystkie najbardziej aktualne informacje dotyczące funkcjonowania portu lotniczego Gdańsk (Rębiechowo) i warunków korzystania dostępne są na stronie lotniska: http://www.airport.gdansk.pl/#/passenger
______________________________________________________________________________________

Lotnisko we Wrocławiu (Strachowice).

Lotnisko Wrocław

Wszystkie najbardziej aktualne informacje dotyczące funkcjonowania portu lotniczego Wrocław (Strachowice) i warunków korzystania dostępne są na stronie lotniska: http://airport.wroclaw.pl/pasazer/