Linie lotnicze

Linie lotnicze


Od początku działalności naszej firmy staramy się zapewniać najwyższy poziom obsługi naszych pasażerów. Dlatego zaufaliśmy sprawdzonym firmom, które oferują profesjonalizm oraz wysoki poziom usług na pokładach samolotów. Dzięki współpracy z nimi jesteśmy spokojni, że nasi Klienci otoczeni są podczas podróży najlepszą opieką.

_______________________________________________________________________________________

Enter Air
Flota Enter Air składa się z 8 samolotów typu Boeing B737-400 w konfiguracji 168 miejsc oraz 9 typu Boeing B737-800 w konfiguracji 189 miejsc. Enter Air posiada 4 stałe bazy operacyjne w Polsce: Port Lotniczy im. Fryderyka Chopina w Warszawie, Port Lotniczy Katowice-Pyrzowice, Port Lotniczy Wrocław-Strachowice oraz Port Lotniczy Poznań-Ławica. Samoloty Enter Air obsługują również inne miasta polskie takie jak: Kraków, Gdańsk, Rzeszów, Lublin, Szczecin, Bydgoszcz oraz Łódź. Personel latający i pokładowy to w 100% polskie załogi z bogatym doświadczeniem w lataniu na samolotach Boeing 737. Przewoźnik oznaczony jest kodem "ENT".

Enter Air _______________________________________________________________________________________

Small Planet
Small Planet Airlines jest europejską linią lotniczą działającą obecnie na 4 rynkach: litewskim, polskim, niemieckim i tajskim. Główna siedziba linii znajduje się na Litwie. W swojej flocie posiada 17 nowoczesnych samolotów Airbus A320 w konfiguracji 180 miejsc oraz 4 samoloty Airbus A321 w konfiguracji 220 miejsc. Przewoźnik oznaczony jest kodem "LLP" oraz "P7".

Small Planet _______________________________________________________________________________________

Travel Service
Linie lotnicze Travel Service powstały w Czechach w 1997 roku. W 2008 roku samoloty należące do Travel Service przewiozły 2,3 mln pasażerów nie tylko w Czechach. Przewoźnik realizuje połączenia czarterowe dla polskich touroperatorów latając m.in. z Warszawy i Katowic. Flota Travel Service składa się z 26 samolotów głównie są to Boeingi 737-700 w konfiguracji 148 miejsc, Boeingi 737-800 w konfiguracji 189 miejsc, Airbusy A320-200 w konfiguracji 180 miejsc oraz Cessny 680 w konfiguracji 9 miejsc). Przewoźnik jest również oficjalną linią czeskiej reprezentacji piłkarskiej. Przewoźnik oznaczony jest kodem "QS" oraz "3Z".

Travel Service