O nas

O nas


Doświadczenie
Firma EasyTravel została założona przez osoby z ponad 20-letnim doświadczeniem w turystyce – firmą kierują ludzie, którzy przez wiele lat pracowali jako piloci i rezydenci w wielu krajach świata. Firma powstała w roku 2003. Posiadamy zezwolenie na prowadzenie działalności turystycznej nr 1393 wydane przez Marszałka Województwa Mazowieckiego. Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Turystyki. Zgodnie z ustawą o usługach turystycznych posiadamy gwarancję ubezpieczeniową w związku z prowadzoną przez nas działalnością w zakresie turystyki, wystawioną przez AXA Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji S.A.

Specjalizacja
Od początku działalności skoncentrowaliśmy się na robieniu tego na czym się naprawdę znamy. W naszej ofercie znajdziecie Państwo wyjazdy na Wyspy Greckie (Kreta, Rodos, Kos, Korfu, Zakynthos, Nissyros, Santorini). Grecję poznawaliśmy przez wiele lat i nadal uważamy, że wiele przed nami do nauczenia. Jednak tym, co już znamy całkiem dobrze, dzielimy się z innymi. Co roku modyfikujemy nasz program by móc zaoferować naszym Klientom coś nowego, ciekawego, innego. Zapraszamy do cieszenia się razem z nami błękitem greckiego morza, złotem piaszczystych plaż i smakiem greckich potraw.

Oferta
Każdego roku, przygotowując ofertę staramy się wyciągać wnioski z poprzednich lat. Słuchamy komentarzy naszych turystów dotyczących kierunków wyjazdów, jakości posiadanych hoteli i pożądanych miejsc pobytu. Wdrażamy pomysły naszych pilotów i rezydentów. Modyfikujemy ofertę hotelową, uatrakcyjniamy programy pobytowe. Staramy się posiadać w ofercie hotele na każdą kieszeń i dla każdego turysty. W sezonie 2016 poza sprawdzonymi już na rynku polskim i cieszącymi się uznaniem turystów rodzinnymi hotelami proponujemy też kameralne hotele w typowym greckim stylu. Wykorzystujemy swoją wiedzę i doświadczenie w przygotowywaniu ofert wyjazdów grupowych dla firm.
Naszą ofertę i profesjonalne doradztwo można znaleźć m.in. w biurach:


Wakacje.Pl
EasyGo.Pl
Traveligo

Referencje
Najlepsze referencje danej firmie mogą dać jej Klienci. W przeciągu poprzednich 12 sezonów zaufało nam ponad 70 000 Klientów. Turyści, którzy po raz kolejny wybierają się z nami na wypoczynek na Greckich Wyspach są dla nas miarą zadowolenia z naszych usług. Słowa uznania jakie otrzymujemy od naszych Gości są dla nas motywacją do doskonalenia poziomu świadczeń. Nasze ciągłe starania nie pozostają bez echa. Dlatego możemy się poszczycić, że firma Easy Travel zdaniem naszych Klientów – wyrażających opinie na głównych polskich portalach turystycznych została po raz kolejny oceniona bardzo wysoko.

Partnerzy
Od początku działalności naszej firmy staramy się zapewniać najwyższy poziom obsługi naszych pasażerów. Dlatego zaufaliśmy sprawdzonym firmom, takim jak Enter Air, Small Planet, Travel Service które oferują profesjonalizm oraz wysoki poziom usług na pokładach samolotów. Dzięki współpracy z nimi jesteśmy spokojni, że nasi Klienci otoczeni są podczas podróży najlepszą opieką.


Enter Air
Small Planet
Travel Service